سه شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸
 

اخبار

گشایش دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

گشایش دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر شورای عالی فضای مجازی، مدیر حوزه‌های علمیه کشور و جمعی از مسئولان و فعالان حوزه فضای مجازی در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های قم گشایش یافت.

 

  

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و امور بین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، سیدعباس صالحی در حاشیه بازدید از غرفه‌های مختلف نمایشگاه در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: برپایی چنین نمایشگاه‌هایی نقش مهمی در رونق کسب و کار در فضای مجازی و در سطح رسانه‌های دیجیتال ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه می‌تواند فرصت هم‌افزایی و آشنایی برای تولیدکنندگان رسانه‌های دیجیتال را ایجاد کند افزود: این هم افزایی می‌تواند منجر به تولیدهای ثانوی شود و در بازدیدی که داشتم این زمینه و ظرفیت را فراهم دیدم.

صالحی با اشاره به برپایی نمایشگاه در قم با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه در این شهر مقدس کارکردهای چندگانه‌ای دارد تصریح کرد: نمایشگاه‌های قبلی در تهران برپا می‌شد ولی با برگزاری این نوع نمایشگاه‌ها در استان ها این نگاه که «ایران فقط تهران نیست» ترویج می‌شود و از سوی دیگر ظرفیت‌های استان‌های مختلف هم شکوفا می‌شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه قم به عنوان پایگاه دین و نظام و انقلاب است و طبعا در زیست بوم فضای مجازی معنای خود را دارد ادامه داد: گام دوم انقلاب باید در این زیست بوم جدید یعنی فضای مجازی تعریف شود و قم و حوزه به عنوان موسس گام اول انقلاب در تحقق گام دوم انقلاب هم می‌تواند نقش موثری داشته باشد.

صالحی افزود: طبعا این رویکردها همراه با رویکردهای مکمل می‌تواند سبب جهش در فضاهای نمایشگاهی شود.

گفتنی است، دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال از ٢٨ تا ٣١ خرداد در محل دائمی برگزاری نمایشگاه قم واقع در بلوار امام موسی صدر، جنب استانداری برگزار می شود.

 

گزارش تصویری

روابط عمومی و اموربین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.